POLSKA ARIANA GRANDE OTWIERA TRASĘ KONCERTOWĄ "THE POSH TOUR" W LUBLINIE

POLSKA ARIANA GRANDE OTWIERA TRASĘ KONCERTOWĄ "THE POSH TOUR" W LUBLINIE

Lublin, Polska - 17 czerwca 2024 roku, Juli Chan, obiecująca polska wokalistka, będzie inaugurować swoją najnowszą trasę koncertową w renomowanym Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. To wyjątkowewydarzenie przynosi obietnicę spektakularnych przeżyć dla fanów muzykiPOP i musicalowej.

"The Posh Tour" obiecuje niezapomniane przeżycia muzyczne dla wszystkich obecnych. Juli Chan, zakochana w muzyce rozrywkowej, nie boi się sięgać po ponadczasowe hity musicalowe, dodając własne piosenki, miesza je z hitami księżniczek i królowych popu, tworząc niezapomniane widowisko pełne światła, dźwięku i tańca. To nie tylko okazja do usłyszenia ulubionych utworów na żywo, ale także możliwość zagłębienia się w magię muzycznej podróży, która pozostanie w pamięci na długo po zakończeniu koncertu.

Już jako nastolatka, Juli Chan zdobywała uznanie, zgarniając nagrody na prestiżowych festiwalach i biorąc udział w programach takich jak „Eurowizja Junior” i „The Voice Kids”. Jej niezwykły talent zaowocował wielokrotnymi występami w programach telewizyjnych, a utwory w jej wykonaniu szybko zagościły na antenach największych polskich stacji radiowych, dowodząc wszechstronności i zdolności Juli Chan do tworzenia hitów, które poruszają serca szerokiej publiczności. Choć niektórzy mogą nazywać ją "Polską Arianą Grande", Juli od lat udowadnia, że jest artystką o własnej tożsamości i wyjątkowym stylu.

 Przełomowym momentem w karierze Juli Chan był debiutancki singiel „Miło mi cię poznać”, który zdobył uznanie zarówno wśród słuchaczy, jak i branży muzycznej. Jednak to jej interpretacja utworu "Joe Le Taxi", która podbiła francuskie listy przebojów, zajmując trzecie miejsce na liście radia RTS FM, przyniosła jej międzynarodowy rozgłos.

 Wkrótce polska artystka wyruszy w trasę koncertową "The Posh Tour", która rozpocznie się w Lublinie. Pierwszy koncert na trasie odbędzie się 17 czerwca 2024, o godz. 20.00 w Centrum Spotkania Kultur, będącym jednym z najbardziej renomowanych miejsc kulturalnych w Polsce.

 Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! Dołącz do Juli Chan na "The Posh Tour" i odkryj magię jej muzyki.

 

Informacje o bilecie:

Bilety dostępne na stronie: bilety.csklublin.pl, Ceny: 139, 169, 199 zł

Więcej informacji na stronie: julichan.com

 

Link do fragmentu koncertu trasy “The Posh Tour” : 

https://youtu.be/DWjuMdH6eBY?si=prLw28lIRf81aS0a