Is There A New Ariana Grande In Town? Watch Voice Kids' Star Juli Chan Cover 'Bad Idea'

Czy Juli Chan to nowa Ariana Grande? Przekonaj się, słuchając coveru „Bad Idea” młodej gwiazdy z programu Voice Kids!

Juli Chan, utalentowana 16-latka, uczestniczka polskiej edycji programu The Voice Kids, zaprezentowała swoją wersję przeboju „Bad Idea” Ariany Grande dzień przed premierą swojego własnego, oryginalnego materiału. To moment, który można nazwać pojawieniem się nowej księżniczki popu w naszym mieście.

Polska artystka, która słynęła z charakterystycznego wysokiego kucyka i wyrazistego eyelineru, postanowiła podjąć wyzwanie i wykonać własną wersję piosenki Ariany Grande, „Bad Idea”. Trzyminutowy klip ukazał ogromny zakres wokalnych umiejętności Chana oraz jej niezachwianą pewność siebie, która doskonale wpisuje się w świat sceniczny.

Julia Chmielarska, znana również jako Juli Chan, to wschodząca gwiazda, która zdobyła rozgłos jako uczestniczka drugiego sezonu programu Dzieciaki Głosu w Polsce. Choć zdecydowała się zinterpretować utwór Grande, nie zapomniała o swoim własnym materiale muzycznym. "Ariana Grande to wyjątkowa artystka o niesamowitym talentu wokalnym. Stanęłam przed wielkim wyzwaniem" - powiedziała Chan.

Juli Chan podkreśliła jednak, że choć wykonała piosenkę Grande, to nadal jest sobą i nie akceptuje porównań. "Nie jestem 'polską Arianą Grande', jestem 'Polką Juli Chan'" - podkreśliła artystka.

Chan zaserwowała zapowiedź swojego teledysku na swoim koncie na Instagramie dzień przed debiutem, wraz z pytaniem: "Powinieneś wiedzieć, że jestem tymczasowa?" Jej kreatywność i artystyczny wyraz często znajdują odzwierciedlenie w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim wyjątkowym stylem życia i poetyckimi przemyśleniami.


Artykuł ten został po raz pierwszy opublikowany w magazynie OK i mamy przyjemność udostępnić go tutaj, aby ułatwić Państwu czytanie. Oryginalną treść można znaleźć w artykule w [OK Magazine]